Jak powiększyć penisa – przegląd popularnych metod

Wielu facetów ma kompletnego bzika na punkcie rozmiaru swojego penisa. Trudno powiedzieć co sprawia, że to właśnie rozmiar członka jest jednym z największych kompleksów wielu panów w różnym wieku. Na rynku znaleźć można wiele środków, których zadaniem jest dodanie tych kilku upragnionych centymetrów. Która z metod jest najlepsza? Jak powiększyć penisa by nie zrobić sobie krzywdy?
jak powiększyć penisa w krótkim czasie?
Do najpopularniejszych metod powiększania członka zaliczyć możemy:

 • tabletki powiększające(Member XXL, Xtrasize, Penilarge, Biggersize, Dr Penigreat, itp.)
 • ćwiczenia rozciągające
 • ekstendery
 • zabieg hirurgiczny
 • pompki próżniowe

Część z wymienionych metod powoduje efekty trwałe, inne chwilowe a jeszcze inne to sposób producentów na wyciągnięcie pieniędzy od naiwnych facetów! Która z powyższych metod jest najskuteczniejsza i nie będzie powodować przykrych skutków ubocznych?

Tabletki na powiększanie członka czyli jak powiększyć penisa farmakologią?

To chyba jedna z popularniejszych metod na dodatkowe centymetry. Na popularność tabletek powiększających penisa ma z całą pewnością łatwa dostępność, stosunkowo niska cena czy też możliwość stosowania w dowolnym momencie.

Producenci tabletek takich jak Member XXL czy Xtrasize zapewniają, że ich preparaty mogą zapewnić wzrost nawet o 8cm! Czytając jednak opinie w sieci można odnieść wrażenie, że są to chyba marketingowe przechwałki bo bardzo trudno jest za pomocą farmakologii zwiększyć rozmiar członka więcej jak o 1-3cm.

tabletki mają powiększyć członka ale jaka jest ich skuteczność?

Wiele osób zadaje na forach pytanie – czy tabletki są skuteczne, czy są w stanie wydłużyć członka bezpiecznie? Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, opinie są podzielone – większość osób opisując swoje doświadczenia z farmakologią twierdzi, że udało się podczas stosowania takich środków jak Member XXL zwiększyć zarówno długość jak i grubość penisa. W sieci znaleźć można też negatywne opinie na temat tabletek ale jest ich zdecydowanie mniej.

Zalety tabletek:

 1. łatwa dostępność
 2. przyzwoite efekty
 3. prostota w stosowaniu

Wady tabletek:

 1. wysoka cena
 2. nie na każdego działają

Jak powiększyć penisa domowymi metodami?

Szukając złotego środka na większy rozmiar każdy z nas prędzej czy później napotka na mniej lub bardziej “domowe” sposoby. Jak powiększyć penisa stosując ćwiczenia rozciągające? W teorii jest to bardzo proste! Wystarczy codziennie wykonywać podstawowe ćwiczenia, które mają za zadanie fizycznie rozciągnąć członka(na podobnej zasadzie działają ekstendery) – w taki prosty sposób można w teorii uzyskać nawet kilka centymetrów wzrostu.

Co mówi praktyka o takich domowych metodach? Wiele osób skarży się nie tyle na brak efektów co raczej pewną trudność w regularnym trenowaniu członka. Podstawą jest ich regularne wykonywanie – jedna sesja powinna trwać przynajmniej kilkanaście minut! Bardzo trudno jest wygospodarować czas chodząc do pracy, szkoły czy mając inne zajęcia. Kolejną wadą ćwiczeń powiększających jest możliwość kontuzji. Wielu mężczyzn uskarża się na różnego rodzaju otarcia czy wręcz bóle członka po wykonaniu serii ćwiczeń rozciągających.

czy większy znaczy lepszy?

Wydaje się więc, że wcześniej opisane tabletki są zdecydowanie bardziej bezpieczne. Jeśli chodzi o same efekty, które można osiągnąć wykonując takie ćwiczenia to nie liczyłbym więcej jak 1-2cm. Podstawowym pytaniem będzie jednak trwałość efektów. Może okazać się, że znikną one tak szybko jak przyszły zaraz po zaprzestaniu ćwiczeń!

Zalety ćwiczeń:

 1. całkowicie darmowe
 2. można wykonywać w domu

Wady ćwiczeń:

 1. słabe efekty
 2. możliwość nabawienia się kontuzji
 3. wymagana regularność

Zabieg chirurgiczny czyli najpewniejsza metoda na powiększenie członka!

Pierwszą myślą w przypadku potrzeby zmian w wyglądzie będzie oczywiście chirurg! Również w przypadku powiększania penisa można skorzystać z zabiegu, który w szybki sposób zagwarantuje pewne efekty. Problem polega na tym, że zabieg taki obarczony będzie pewnym ryzykiem skutków ubocznych, efekty również są ograniczone ale bez wątpienia pewne. Na etapie wstępnej rozmowy chirurg będzie w stanie oszacować o ile może wydłużyć naszego penisa.

Kolejnym problemem będzie cena zabiegu, która może dochodzić nawet do 10 000zł. Jak sam widzisz nie każdy może pozwolić sobie na taką przyjemność. Jest jednak tańsza alternatywa!

zabieg chirurgiczny metodą powiększania członka

W ostatnim czasie coraz większą popularnością cieszy się powiększanie penisa z wykorzystaniem kwasu hialuronowego – popularnie stosowany w medycynie estetycznej środek znalazł zastosowanie również w naszej sprawie. Cena jest niższa niż w przypadku interwencji chirurgicznej i oscyluje w granicach 3 000zł.

Efekty jakich możemy oczekiwać to wydłużenie członka o 1-5cm. Zabieg jest bezpieczny i można go przeprowadzić dość szybko – cieszy się on coraz większą popularnością wśród mężczyzn na całym świecie!

Zalety kwasu hialuronowego:

 1. bardzo dobre efekty
 2. bezpieczeństwo
 3. szybkość wykonania zabiegu

Wady kwasu hialuronowego:

 1. wysoka cena
 2. wymagany kontakt ze specjalistą

A może by tak z pompką? Czy warto stosować pompki próżniowe?

Równie popularne jak tabletki, chociaż dają efekt wyłącznie chwilowy. Zastosowanie pompki próżniowej przed stosunkiem sprawia, że penis zwiększa swoją długość i grubość. Metoda ma swoich zwolenników, teoretycznie wydaje się całkiem bezpieczna. Jak pokazuje jednak życie, nie zawsze tak się dzieje. Wielu mężczyzn przez nieumiejętne stosowanie pompek do powiększania penisa sprawiło sobie wiele bólu, w skrajnych przypadkach spotykamy facetów, którzy trwale uszkodzili swój… sprzęt!

Zasada działania pompki jest bardzo prosta – umieszczamy członka w specjalnym urządzeniu i za w zależności od tego jaką mamy pompkę(manualną czy elektryczną) wytwarzamy w jej środku podciśnienie, które rozciąga ciała jamiste, z których zbudowany jest męski penis. W ten sposób powstaje efekt powiększenia, który jednak utrzymuje się przez krótki okres czasu. Co gorsza penis po takim zabiegu często jest mniej wrażliwy w trakcie stosunku. Część facetów opisuje dziwne mrowienie i inne nieprzyjemne doznania powstałe w wyniku stosowania pompek próżniowych.
nowoczesne pompki do penisa są coraz bezpieczniejsze

Oczywiście nie w każdym przypadku stosowanie pompki kończy się katastrofą. Wielu mężczyzn z powodzeniem stosuje te urządzenia i są bardzo zadowoleni z efektów, które osiągają. Jak zwykle trudno przewidzieć jak dana metoda sprawdzi się w konkretnym przypadku.

Zalety pompek do penisa:

 1. stosunkowo niska cena
 2. krótki czas potrzebny do powiększenia członka
 3. łatwa dostępność w sklepach internetowych

Wady pompek do penisa:

 1. niski komfort używania
 2. możliwość wyrządzenia sobie krzywdy
 3. chwilowy efekt powiększenia

Ekstender czyli do czego doprowadza męska desperacja

Ekstendery to mało skomplikowane urządzenia, które w sposób bardzo fizyczny rozciągają członka. Ekstender przymocowuje się do członka przy pomocy specjalnych złączek i stopniowo zwiększa ich długość. W taki prosty lecz mało delikatny sposób rozciągamy członka do granic możliwości. Ekstendery kosztują kilkaset kupić można za kilkaset złoty i są łatwo dostępne.

Metoda wydaje się być niezwykle prosta wie wiele osób uważa, że to najskuteczniejsza forma domowego powiększania członka.
ekstendery również rozciągają członka

Niestety ekstendery są mało komfortowe, aby przyniosły efekty trzeba je dość długo stosować a to wymaga codziennego stosowania. Patrząc na wygląd tego sprzętu wielu z nas dostaje gęsiej skórki. Osobiście nie wyobrażam sobie stosowania takich wynalazków. Wielu desperatów chwali jednak osiągnięte w ten sposób efekty! Czy warto stosować ekstendery? Moim zdaniem na rynku mamy taki wysyp fajnych metod, które nie wymagają takiego poświęcenia. Decyzję pozostawiam jednak tobie!

Zalety ekstenderów:

 1. można stosować w zaciszu własnego domu
 2. nie wymaga wizyty u specjalisty

Wady ekstenderów:

 1. cena nie jest najniższa
 2. metoda mało komfortowa
 3. wymaga wielu godzin stosowania

Mam nadzieję, że po przeczytaniu mojego posta nie będziesz już musiał pytać jak powiększyć penisa bezpiecznie. Jak sam widzisz istnieje wiele metod, które są mniej lub bardziej skuteczna. Każda z nich może okazać się twoim wybawieniem, może jednak przysporzyć sporych problemów jeśli będziesz wykorzystywał ją nieumiejętnie. Pamiętaj, że najważniejsze jest twoje bezpieczeństwo i moim zdaniem nie warto ryzykować dla kilku głupich centymetrów zdrowia! Wybieraj więc metody tak, by były dla ciebie jak najbardziej bezpieczne!

Która metoda na powiększanie penisa jest najlepsza?

memberxxl działa szybko i skutecznieTak jak wcześniej wspominałem każda z opisanych przeze mnie metod ma swoich zwolenników i przeciwników.

Według mnie jeśli zależy ci na fajnych efektach i dysponujesz odpowiednim budżetem to powinieneś zainteresować się zabiegiem z wykorzystaniem kwasu hialuronowego. Zabieg nie jest jednak zbyt tani i wiem, że nie każdego będzie na to stać!

Jeśli nie dysponujesz tak dużym budżetem to z całą pewnością warto zastanowić się nad tabletkami do powiększania penisa. Na rynku jest tego sporo – gdybym miał komuś polecać to wybrałby z pewnością Member XXL, który posiada bardzo dobre opinie, jest skuteczny i całkowicie bezpieczny. Wybierając tabletki na powiększenie członka kieruj się ich składem. W przypadku Member XXL sprawa jest o tyle fajna, że jeśli produkt okaże się nieskuteczny można zwrócić puste opakowania i otrzymać zwrot pieniędzy. Dla mnie oferta super!

Czy warto powiększać penisa?

Od tego pytania należałoby zacząć dzisiejszy artykuł. Pomimo tego, że dla faceta rozmiar ma znaczenie to najnowsze badania dowodzą, że większość kobiet nie przykłada aż takiej uwagi do wielkości męskiego przyrodzenia. Oczywiście pisanie, że rozmiar nie ma jakiegokolwiek znaczenia nie ma sensu – każdy z nas jest inny. Każda kobieta potrzebuje czegoś innego – nie będziemy więc szufladkować ludzi bo każdy ma prawo do własnego zdania.

czy warto powiększyć członka?

Fakty są jednak takie, że jeśli jesteś posiadaczem tzw. średniej europejskiej(około 15cm) to nie masz powodu by mieć kompleksy a twoje życie seksualne nie jest w żaden sposób zagrożone! Ostateczna decyzja jak zwykle należy do ciebie!

Masz jakieś doświadczenia z powiększaniem penisa? Napisz w komentarzach która z metod jest twoim zdaniem najlepsza!

6 thoughts on “Jak powiększyć penisa – przegląd popularnych metod

 • 10 kwietnia, 2020 o 8:26 am
  Permalink

  Powie mi ktoś czy faktycznie tabletki są tak skuteczne jak można to przeczytać na wielu stronach? Jakoś mam wątpliwości no ale opinie, które czytam na forach sprawiają mętlik w mojej głowie bo wiele osób jest zadowolonych. Co myślicie panowie?

  Odpowiedz
  • 18 kwietnia, 2020 o 3:48 pm
   Permalink

   Ja brałem kilka rodzajów tabletek a pomógł mi dopiero memberxxl. Uważam, że to najlepszy produkt chociaż zapomnij, że uda się powiększyć małego o 7 czy 8cm – nie ma opcji!
   Ja po 4 miesiącach regularnego stosowania zarobiłem we wzwodzie jakieś 2,5cm i dalej nie chciało iść!

   Odpowiedz
 • 6 maja, 2020 o 8:59 am
  Permalink

  Słuchajcie ja próbowałem pompek i nie bardzo polecam takie rozwiązanie. W moim przypadku kompletnie się to nie sprawdza – członek boli i o ile jest trochę większy to co mi z tego skoro nie w głowie seks ani nic z tym związanego…. Może sprawdza się to w jakichś pornolach ale w życiu codziennym? Dla mnie totalna porażka!

  Odpowiedz
  • 2 lipca, 2020 o 8:30 am
   Permalink

   O gustach się nie dyskutuje – jeśli chodzi o powiększenie członka na stałe to moim zdaniem tabletki wypadają zdecydowanie lepiej. Najszybszy efekt jak zwykle da zabieg, kwas hialuronowy również daje radę ale jak ktoś chce to zrobić w domu i nie wydawać sporej gotówki to tabletki takie jak memberxxl czy xtrasize powinny zrobić dobrą robotę. Oczywiście trzeba je przyjmowaćprzynajmniej przez 2-3 miesiące.

   Odpowiedz
 • 1 grudnia, 2020 o 1:01 pm
  Permalink

  Panowie ale po co wam te wszystkie powiększacze? Przecież to nie o sam rozmiar chodzi… nie tędy droga:) Kobietę można zadowolić na tysiąc innych sposobów jak tylko wielkim penisem!

  Odpowiedz
 • 30 maja, 2021 o 1:59 pm
  Permalink

  Ja rok temu zdecydowałem się na kwas hialuronowy i efekty były bardzo fajne, zero skutków ubocznych. Jesli chodzi o wady to z całą pewnością wizyta w klinice i to dziwne uczucie w trakcie wstrzykiwania preparatu – dało się jednak przeżyć!

  Niestety po roku z efektów niewiele zostało a zabieg do najtańszych nie należy. Teraz spróbuje z polecanymi tabletkami Member XXL, naczytałem się o nich sporo dobrego, kolega stosował i również chwali. Może i mnie pomogą:)

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *